Merhaba, ben Özcan. 
 
Oyun oynamayı ne kadar sevdiğimi bu yanımda gördüğünüz Minik Fare‘nin babası olduğumda iyice anladım.  Onu büyürken izlemek, becerilerinin oyun oynayarak geliştiğini gözlemlemek ebeveyn olmanın tarifsiz bir keyfi.  Oyunun eğitici ve hayal gücünü geliştirici potansiyelini, birlikte geçirme şansı bulduğumuz zaman diliminde çok daha ciddiye almaya karar verdim. 
 
Minik Fare‘yi yaratma amacım, mühendislik eğitimimi ve deneyimlerimi sizin minik farenizin de becerilerini geliştirecek, ona hayal gücünü kullanmak için alan açacak nitelikte oyuncaklar üretmek. 
 
Bu sitede hem çalışma arkadaşlarımla ortaya çıkardığımız ürünleri, hem de burada yer vermekten mutlu olduğumuz diğer zanaatkârların üretimlerini bulacaksınız.  Sağlığa zararlı malzemelerden ve emeği hor gören üretim süreçlerinden titizlikle uzakta, sevgiyle üretilen bu oyuncakları, öncelikle kendi evimde Minik Fare‘yle birlikte test ediyoruz. 
 
Diliyorum ki bu oyuncaklar size ulaştığında minik farenizin büyüyüşüne eşlik etsin ve ardından gelen kardeşlere, kuzenlere de aynı keyfi yaşatsın. 
 
Sevgi ve sağlıkla kalın!